Özlemişim yazı yazmayı...

Hem de çok özlemişim yazı yazmayı ve  sizlerle duygularımı paylaşmayı. Zaman o kadar çabuk geçiyor ki; bazen fark edemiyoruz üstünden ne kadar geçtiğini. Sanki dün gibi hatırlıyoruz.
Bundan 6,5 sene önce “Bebeğim ve Biz” dergisinin kapak fotoğraflarını çekmeye başladım.  Birkaç ay sonra 2. Kızıma hamile kaldığım dönemde dergi editörü Sevgili Sevil Taner  “ Zerin, bizim dergide yazarmısın ?” dediğinde çok heycanlanmıştım. İlk yazım çıktığında çok güzel geri dönüşler aldım. Ondan sonra her ay heyecanla yazılarımı yazmak için yeni ayın gelmesini beklerdim. Yazılarımı içten ve tüm açıklığı ile yazdım. Onbinlerce okuyucuya ulaştı. Bizi bir araya getirdi. Bugün bile bir çok okur geçmişte yazdığım yazılar ile ilgili sorular sorup benden cevaplar istiyor. Bu da benim çok hoşuma gidiyor.
Yazılarıma 4,5 yıl boyunca devam ettim. Bebeğim ve Biz dergisi ile yollarımızı ayırınca yazılarımada son vermiş olduk.
Yazın Sevgili Zümrüt ile “Yiyorum Büyüyorum” internet sitesinde yazılarımın yayınlanması konusunda karar verdik. Ancak yazılarımı bir türlü ulaştıramamamdan dolayı bir türlü sizlerle buluşamadım. Nihayet şimdi bir araya geldik.  Eee ne demişler : “geç olsun güç olmasın”.

Yeni yıla girerken “Yiyorum Büyüyorum” ailesine katılmak beni gerçekten mutlu etti. İki kız çocuğu ve binlerce çocuğunda fotoğrafçı annesi olarak yaşadıklarımı sizinle paylaşmaktan keyif alacağım. Umarım sizde yazılarımı okurken aynı keyfi alırsınız.

Şimdiden yeni yılınızı kutluyorum. Yeni yılda tüm dileklerinizin gerçekleşmesi için, sihirli değneğinizi alıp tüm kalbinizle isteklerinize odaklanmanız yeterli.

Hayatınızdan çocuk kahkahaları hiç eksik olmasın....

Bi daha ki yazıma kadar sevgiyle kalın...2017

Copyright 2011 Zerin Kültüral. All rights reserved. Tüm hakları saklıdır. Bizimİşimiz