Birbirinden sevimli reklamları ile birçok çocuğun sevgilisi olan Molfix tam 15 yaşında! Annelerin hayatını kolaylaştıran birbirinden güzel ürünler sunan Molfix her geçen gün annelere yeni ürünler ile yardımcı olmaya devam ediyor.

 

Benim ve Cast ajansımdaki bebeklerin de bu güzel ürünlerde emeği var. Molfix ambalajlarının üstünde gördüğünüz fotoğraflar da benim imzam var. 15. yıl için çekilen Molfix reklam fotoğrafları çok keyifli ve yorucu bir çalışmanın sonunda çıktı. Vietnam Reklam ajansı ile hazırladığımız kampanya çekimlerinde Zerin Kültüral Cast ajansının çocukları poz verdi.

Molfix 15. Yıl Kampanya çekimlerine katılan çocuklar: Ada Berk Kartalkayası, Deniz Çelik, Derin Joella Rall, EceBeren ve Zeynep Beren Genç 5 saatlik müthiş bir perfonmans sergileyerek muhteşem bir iş çıkardılar. Vietnam ajansa, ekibimdeki tüm çalışanlarıma ve cast ajansımdaki çocuklarıma çok teşekkürler.

Reklam Filminden Notlar ile Molfix

Neşeli bebekler, Molfix’in 15. yılını büyük küçük herkesin dilinde olan Shakira’nın “Waka Waka” şarkısının Türkçe versiyonu ile kutluyor. Yaşları 12 ile 24 ay arasında değişen birbirinden şirin 26 bebeğin şarkı söyleyerek oynadığı Molfix 15. Yıl reklam filmi, çocuklar kadar anne-babaları da çok eğlendirecek.

Ünlü sanatçı Hülya Avşar’ın hamile olduğu 1997 yılında oynadığı ilk reklam filmiyle Türkiye’nin tanıştığı Molfix, 15. yaşını doldurdu.

Bebeklerin ihtiyaçlarına göre ileri teknoloji ile üretilen ürünleri ile tüm dünyada hızla büyüyen Molfix, 15. Yaşını çocukların neşeli görüntüleriyle daha da coşkulu kutluyor.
TERFİLM Productions ve Filim İşleri tarafından ortak olarak çalışılan ve çekimleri 2 günde tamamlanan reklam filminin yönetmenliğini Kağan Erturan yaptı.
Toplam 26 bebeğin rol aldığı ve enerjik bir ekiple çekimleri tamamlanan Molfix reklam filminde bebeklerin eğitmenliğini, dünya çapında “çocuklara fısıldayan adam” ünvanıyla tanılan Yuda Bello üstlendi.

Reklam Filmi Künyesi:
Reklamveren : Hayat Kimya
Reklamveren Temsilcisi: Melek Soklangıç Dinçer, Gülşen Serin Bakır, Aysun Nayır
Reklam Ajansı: Vietnam
Yaratıcı Yönetmen: Gürkan Günaydın
Metin Yazarı: Gaye Basmacı-Alper Canıgüz
Sanat Yönetmeni: Emrah Yörük
Müşteri İlişkileri: Ceren Gül
Ajans Prodüktörü: Begüm Baran
Yönetmen: Kağan Erturan
Yapım Şirketi: TERFİLM Productions
Görüntü Yönetmeni: Veli Kuzlu
Kostüm Tasarım: Rachel Benhabib
Post Prodüksiyon: Filim İşleri
Fotoğraf: Zerin Kültüral
Müzik: Ulaş Özbiçerler
Söz Yazarı/Besteci: Victor Eugene Doo Belley, Emile Kojidie, Zolani Monica Mahola, Shakira Isabel Mebarak Ripol Jean Ze Bella, John Graham Hill

 


2017

Copyright 2011 Zerin Kültüral. All rights reserved. Tüm hakları saklıdır. Bizimİşimiz